Jak provádět kapkové zavlažování na zahradě (video)

Jak provést kapkové zavlažování ve videu země Mnoho letních obyvatel sní o uspořádání kapkové závlahy na svém místě, protože jim to umožňuje využívat vodu nejhospodárněji a nejefektivněji.

Kapková závlaha na osobním pozemku je malý systém zásobování vodou, který se skládá ze zásobní nádrže, odkapávacích hadic, vodovodních kohoutků, zástrček a čerpadla vhodné energie.

Kapkové zavlažování v zemi je pohodlné a praktické, přispívá nejen k hospodárnému využívání vodních zdrojů, ale také pomáhá zlepšit kvalitu půdy při současném snížení nákladů na pracovní sílu při péči o zahradu.

Princip kapkového zavlažování je jednoduchý - voda je pravidelně nebo trvale dodávána do oddenku každé rostliny, která potřebuje zalévat, půda je zvlhčována rovnoměrně a efektivně, rostliny s takovým zavlažováním nikdy nepociťují nedostatek vlhkosti a výživy, protože zdravá mikroflóra a fauna se vyvíjí kolem.

V prezentovaném videu bude amatérský zahradník Sergej Argunov hovořit o tom, jak na svém místě organizoval domácí kapkové zavlažování. Autor videa poskytne praktické rady a praktická doporučení týkající se vypracování zavlažovacího schématu, nákupu potřebných prvků a přímé instalace kapkové závlahy.

Hlavní podmínkou pro získání dobré sklizně je dostatečné a správné zalévání rostlin; kapkový zavlažovací systém vám to umožní s vysokou účinností a minimálními náklady.

Děláme kapkové zavlažování v zemi (video)

Komentáře
  1. Albina Andreevna Knyazeva

    Kapkové zavlažování rostlin v ekonomice dacha je stále důležitější. Objevily se hotové systémy od různých výrobců. Materiál ukazuje zavlažovací systém s vodou usazenou v nádrži. To je nejlepší způsob pro letní obyvatele. Rozdělovač a potrubí můžete snadno uspořádat pomocí armatur, nainstalovat filtr a zvednout sací otvor tak, aby spodní sediment nevnikl do systému. Představený systém je také dobrý pro ty. což nevyžaduje výpočet, zavlažovací otvory jsou stejné, tlak podél potrubí je minimální a na konci je zátka. U skleníků, úzkých záhonů, sadů je takový systém nezbytný. Přesto lze vypočítané množství hnojiva vložit do nádrže a spojit dvě operace.
    V létě jsou v družstevních domech často problémy s vodou; plodiny umírají bez zalévání. Úspora vody by pomohla. A mimo sezónu může být páska ošetřena chemikáliemi, aby se zabránilo ucpání otvorů usazeninami.

Zahrada

Dům

Zařízení