Silná imunita s kůrou stromů mravenců

kůra stromu mravence Kůra stromu mravence může pomoci tělu vyrovnat se s virovými a houbovými chorobami. Léčivé látky obsažené v jeho složení zmírňují všechny druhy zánětu a také odstraňují hnisavé usazeniny. Ukázalo se, že přípravky založené na této rostlině jsou velmi účinné při léčbě urogenitálního a respiračního systému. 80% úspěchu však závisí na správné diagnóze a předpisu lékaře.

Strom nepřekonatelné krásy

strom mravenců kvete

Svěží tropické houštiny, Amazonka je domovem stromu mravenců. Lze jej najít také v Mexiku a Argentině. Tento obr, dosahující výšky až 30 m, dostal své jméno díky svým „nájemníkům“ - mravencům. Často se usazují v jádru větví, kterých na stromě není tolik.

Vzhledem k poměrně dlouhým větvím rostlina nevypadá příliš dobře. Situace se ale změní, když růžové lapacho (jiné jméno) vyhodí luxusní květenství. Všechny kolemjdoucí jsou přitahovány sférickou korunou tmavě růžové nebo fialové barvy. Doplňuje tuto extravaganci barev:

 • hnědá kůra mravenců s mírným šedivým odstínem;
 • kvetoucí eliptické listy, jejichž okraj má přesně řezané zářezy;
 • plody se objeví o něco později a připomínají úzké tobolky.

světlé květy stromu mravenceTuristé i Latinskoameričané zažívají od července do září tak nádhernou prezentaci kontrastů. Kromě toho používají vnitřní vrstvu kůry k léčebným účelům. Odděluje se od kmene během období aktivního pohybu šťávy. Po staletí Peruánci používali tato vlákna jako antibiotikum.

Těhotné a kojící ženy by se měly zdržet používání přípravků z mravenčího stromu.

mravenčí strom u rybníkaPro ty, kteří mají problémy se srážením krve, je to také kontraindikováno, protože to může vést k vnitřnímu krvácení. Existuje kategorie lidí, kteří jsou alergičtí na složky tohoto dřeva.těhotné ženy by neměly brát kůru stromu mravenců

Vše o užitečných vlastnostech

V historii medicíny existují případy, kdy byly pomocí těchto léků léčeny různé druhy rakoviny. Složky dřevních surovin mají zvláštní účinek na krev a vytvářejí její složení. Proto hlavní akce kůry stromu mravenců zahrnují:

 1. Antivirové. Viry vstupují do živých buněk a začínají řídit procesy syntézy DNA / RNA. Lapachol, aktivní složka tohoto přírodního doplňku, eliminuje a zastavuje množení virových buněk. Výsledkem je, že v těle není místo pro chřipku, opar, obrnu a SARS.boj proti virům
 2. Antibakteriální. Původci tak strašných nemocí, jako je tuberkulóza, malárie a úplavice, jsou vůči aktivním složkám kůry bezmocní. Rovněž zpomalují reprodukci streptokoků a stafylokoků.proti streptokokům
 3. Imunostimulace. Aktivní biologické sloučeniny tohoto produktu posilují ochrannou funkci samotných buněk, nemluvě o těle jako celku.zvýšená imunita
 4. Protiplísňový. Mikroorganismy spór rostou rychlostí blesku a poté se dělí stejným způsobem. Některé chemické sloučeniny dřevěných vláken mají depresivní účinek na vitální aktivitu hub. Pro ženy trpící kandidózou nebo trichofytonem proto budou takové odvary právě tím způsobem.boj proti kandidóze

Proč nepoužívat kůru stromu mravenců. Slouží jako anestetikum i projímadlo.Nezpůsobuje to však střevní potíže. čištění krveBiologicky aktivní složky pomáhají očistit samotnou lymfu a krev od parazitických mikroorganismů. Při správném užívání léku se normalizuje krevní tlak pacienta a také hladina cukru v krvi.

Tento bylinný lék je uznáván jako nejlepší svého druhu, zejména pro pooperační období. Proces hojení a obnovy těla je několikrát rychlejší než obvykle.

Návod k použití

užívání kapsle kůry stromu mravenceMnoho lidí dává přednost tobolkám nebo tabletám, protože při napařování kůry se uvolňují látky, které vydávají hořkost. Pro zvýšení terapeutického / preventivního účinku výrobci přidávají k hlavní složce:

 • sbírka bylinných výtažků;
 • mikroelementy chybí v těle;
 • vitamínové komplexy.

kapsleDenní norma pro tyto doplňky stravy je 1,5 g. To jsou přibližně 3 pilulky denně. Každý návod k použití kůry stromu mravenců se zaměřuje na užívání drogy třikrát. Aby se zvýšil jeho účinek, odborníci doporučují zvolit léky obsahující selen.

Kapsle

obsah kapslePro prevenci virových onemocnění můžete užívat jednu tobolku (500 mg) dvakrát denně se sklenicí vody. To by mělo být provedeno po každém jídle, po dvou až třech hodinách. Pokud je nachlazení nebo chřipka dostatečně akutní, dávka se zdvojnásobí.

Pouzdro tobolky je volitelné. Obsah lze nalít do teplého nápoje: kompot, sirup nebo čaj.

nalijte obsah kapsle do šálku

zalijeme vroucí vodou

léčivý čaj je připraven

Extrakt - alternativa k tabletám

extrakt z kůry mravencůMalé děti tolerují polykání velkých pilulek velmi bolestivě. Dávivý reflex je u dospělých velmi častý. V rámci péče o blaho zákazníků našli výrobci alternativu k tabletám - vodný extrakt. Zvláštností tohoto léku je, že se vstřebává několikrát rychleji než prášek.extrahujte lahve

Alkoholická tinktura je koncentrovaná, proto má bohatý hnědý odstín, který svým vzhledem připomíná jód. Pouze profesionál ji může odlišit od jiných léků, protože chuť suspenze je téměř neutrální. Existuje několik nuancí jeho použití, jmenovitě:

 1. Maximální dávka najednou jsou 2 ml. Pokud měříte tento indikátor běžnými kapkami, pak pomocí pipety musíte měřit od 30 do 56 kapek. V mnoha ohledech závisí dávka na složitosti nemoci a na tom, jak oslabené tělo.
 2. Způsob aplikace. Extrakt se zředí malým množstvím vody. Takovou směs je nutné vypít třikrát denně, 2 hodiny po jídle.
 3. Doporučení pro děti. Od tří let můžete začít užívat tento bylinný lék. Samotné dávkování by se mělo pohybovat mezi 15 a 30 kapkami najednou.
 4. Odstranění bradavic. Vatový tampon by měl být namočený v alkoholové tinktuře. Poté ji přiložte na bradavici a jemně ji zabalte. Je důležité udržovat kompresi celou noc. Procedura se provádí, dokud nahromadění úplně nezmizí.

Standardní objem injekční lahvičky s alkoholovou tinkturou je 236 ml. Je smutné, že při každodenním používání tohoto extraktu se doba léčby zkracuje na 14 nebo 30 dní. To není příliš ekonomická možnost.

Dospívající, kteří dosáhli věku 14 let, by měli drogu užívat stejně jako dospělí. Existuje však jeden pozměňovací návrh. Pokud je hmotnost dítěte ve věku 10–13 let vyšší než 45 kg, má nárok na plnohodnotnou normu léku.

Čaj / odvar

kůra na přípravu vývaru a čajeČaj z této kůry lze léčit nachlazení i infekční nemoci. Díky správné technologii přípravy všechny biologicky aktivní látky nasycují vodu. Výsledkem je, že nápoj je luxusně hnědý. Jeho chuť je samozřejmě hořká a dokonce s mírnými náznaky kyselosti. Výsledek však stojí za to. K přípravě tohoto čaje potřebuje hostitelka:

 • nakrájejte / rozemlejte dvě lžíce kůry;
 • nalijte vroucí vodu (objem - 1 litr) nebo prášek vhoďte do již vroucí vody;
 • vařte na vysokou teplotu až 5 minut;
 • vyjměte ze sporáku, zakryjte a nechte 20 minut vyluhovat;
 • pokud je to žádoucí, může být vývar filtrován.

Tento čaj se doporučuje užívat každý den. Pokud je onemocnění velmi akutní, musíte vypít litr tohoto nápoje denně (přibližně osm malých šálků). Preventivně můžete vypít jeden šálek 2-3krát denně. Interval mezi dávkami je 5 nebo 8 hodin.

Ženy s kandidózou se mohou tímto vývarem také sprchovat. Je jen důležité počkat, až se kapalina vrátí na pokojovou teplotu. Takové postupy pomohou obnovit vaginální mikroflóru, a co je nejdůležitější, překonat kolonie hub.

Je třeba mít na paměti, že kůra stromu mravenců je spíše pomocným a podpůrným činidlem než léčivým. Je předepsán jako doplněk k běžné terapii. Účinek léčiva se zvyšuje, pokud se užívá s léky obsahujícími železo a síru. Díky staletým zkušenostem obyvatel Latinské Ameriky může moderní společnost posílit imunitu.

Videonávod k použití kůry stromů mravenců

Zahrada

Dům

Zařízení