Vysoce kvalitní a výživné krmivo pro psy a kočky Farmina

Krmivo Farmina pro psy a kočky Krmivo pro psy Farmina zaujalo přední pozice na ruském trhu relativně nedávno. Dnes je toto krmivo pro domácí mazlíčky oblíbené u mnoha kupujících. Výrobce FARMINA má tři továrny najednou. Jeden se nachází v Itálii, druhý v Brazílii a třetí v Srbsku. Značka věnuje zvláštní pozornost dodržování všech výrobních standardů, což koncovému uživateli umožňuje spolehnout se na kvalitu a bezpečnost produktu.

Koncept výrobce FARMINA

kvalitní krmivo farmina

Nabídka značky je založena na nejnovějším výzkumu odborníků na výživu a vědců. Zahrnuje také krmivo pro kočky Farmina. Všechny produkty výrobce jsou navrženy tak, aby pokryly nejdůležitější součásti těla zvířete. Složení krmiva obsahuje pouze přírodní složky, komplexy vitamínů, minerály a další složky, které mají pozitivní vliv na zdraví domácích zvířat.

Výrobce FARMINA využívá nejmodernější technologie, které prodlužují „životnost“ vitaminů a dalších látek. Společnost také zajišťuje, aby všechny důležité složky krmiva byly snadno absorbovány kočkami a psy. Filozofie společnosti je založena na lásce k domácím mazlíčkům.

Zakladatelé značky vyzývají, aby krmili domácí zvířata pouze vysoce kvalitním a bezpečným jídlem té nejvyšší kvality.

Vlastnosti výrobního procesu

zvířata jedí krmivo farminaVe výrobním procesu se k dosažení vysoce kvalitní želatinace škrobu používají dvoušnekové extrudéry. To snižuje denaturaci živin a maximalizuje užitečnost suroviny. Na rozdíl od použití výrobního systému s jedním šroubem jsou krmiva snadno stravitelná.

Továrny FARMINA také používají systém vakuového zavádění komponent do granulí a výrobní technologii „Just in Time“. Konečný produkt uchovává vitamíny, minerály a další důležité přísady po dlouhou dobu.

Všechny fáze výroby jsou přísně kontrolovány - od příjmu surovin po propuštění hotového krmiva. Je třeba poznamenat, že suroviny jsou italského původu a vždy se kontroluje jejich soulad s moderními normami. Použití pokročilých technologií vám umožňuje uchovat přírodní suroviny a chránit všechny součásti před průmyslovým stresem.

Jaké produkty nabízí značka FARMINA?

péče o vašeho mazlíčkaKrmivo FARMINA pro psy a kočky je o péči o domácí mazlíčky každý den. Jeho vývoj se provádí pod dohledem veterinářů. To umožňuje maximální přizpůsobení produktů značky pro krmivo pro domácí zvířata. Krmivo je neustále testováno. Pro uspokojení chuťových preferencí různých zvířat nabízí výrobce širokou škálu produktů různých typů:

  1. Sušená strava. Toto je řada bezzrnných a nízkozrnných krmiv. Tato kategorie zahrnuje produkty jak superprémiové třídy, tak prémiové a ekonomické. Zákazníci mají také možnost zakoupit si řadu veterinárních dietních produktů.
  2. Vitamíny a doplňky. Výrobky jsou vyráběny tak, aby vyhovovaly fyziologickým potřebám domácích zvířat v oblasti vitamínů, jakož i aminokyselin a dalších důležitých látek.Řada vitamínových doplňků vám umožní obohatit stravu zvířat o antioxidanty a přirozeně se vyskytující prebiotika.
  3. Mokré jídlo. Tuto řadu představuje kompletní výživa pro domácí mazlíčky. Potraviny zahrnují maso i zeleninu. Krmivo neobsahuje žádná barviva ani konzervační látky.

Jaké jsou výhody produktů FARMINA?

zdravá zvířataJednou z výhod krmiv Farmina pro psy a kočky je nízký glykemický index. Tento faktor je obzvláště důležitý, pokud se majitelé domácích mazlíčků chtějí vyhnout obezitě svých domácích mazlíčků. Výrobce nabízí produkty pro všechny typy plemen. Nabídka je pestrá a zahrnuje jídlo pro:

  • koťata, březí a kojící kočky;
  • štěňata malých, velkých středních plemen;
  • dospělí psi;
  • pro dospělé kočky a mnoho dalšího.

Výrobce také nabízí speciální řadu určenou k prevenci a léčbě různých nemocí. Výběrem krmiva Farmina pro psy a kočky můžete minimalizovat pravděpodobnost vzniku cukrovky u vašeho zvířete. Výrobky jsou ze 70% živočišného původu (kuřecí, jehněčí, ryby a vejce). Zbývajících 30% plně pokrývá zeleninu a ovoce.

pes s potěšením jí jídlo z farminyFARMINA kočičí žrádlo and dogs je řada produktů, které vám umožní poskytnout vašemu domácímu mazlíčku všechny živiny potřebné pro normální život bez velkých potíží. Toto je řešení pro ty, kteří volí pro své mazlíčky zdravý a aktivní životní styl. Díky široké škále produktů si každý zákazník může vybrat přesně ten typ jídla, který odpovídá zvyklostem, věku a zdraví jeho mazlíčka.

Seznamte se s FARMINA a jejími produkty - video

Zahrada

Dům

Zařízení