Co dělat s plevelem (video)

Téměř každý zahradník a zahradník čelí ve svém dvorku problému plevele. Každý ví, že jednání s nimi je náročný proces. Hodně se diskutuje o tom, jak se zbavit plevelů, ručně odplevelit nebo použít speciální nástroje, co dělat s plevelem po odplevelení.

Dobré odpovědi na všechny tyto otázky lze získat sledováním video zápletky. Zde se navrhuje použít speciální nástroj pro odplevelení - plochý nůž. Doporučuje se také ponechat plevel na zahradě (mezi řádky), aby nedošlo k provedení užitečné půdy s kořenovým systémem mimo zahradní záhon. Další podrobnosti najdete ve videu.

Komentáře
  1. Albina Andreevna Knyazeva

    Plně podporuji autora videa o ukládání plevele mimo web. Živili se naším humusem a vyčerpávali půdu a nyní odebírali živiny. Jediná věc je, že musíte systematicky sekat mladou trávu. Pokud ji spustíte před kvetením, může plevel dozrát i v mulčovacím stavu. Trvalých trav se také můžete zbavit tím, že jim nedovolíte zásobovat kořeny potravinami listovým aparátem. Zkoušel jsem to, dokonce is mléčnými kvítky, je jen nutné každý den kontrolovat místo bydliště této trávy. Měl jsem dost trpělivosti jen na jednu bundu.
    Protože na podzim dovážíme starou napůl shnilou trávu z loňských sklizní sena, plevelů je dost. Část z toho proto namočím do sudů na zelené hnojivo. Nezapomeňte přidat EM-1 Baikal. Výsledkem je, že vždy existuje vitaminový doplněk. Zbytek trávy, posekaný Fokinovým plochým nožem, vysychá v uličkách. Před bouří žížal pod tímto vrhem se moji rybáři shromažďují, aniž by otočili zemskou hrudku. A dovážíme trávu tak, aby kořeny okurek a rajčat byly před chladnými nocemi izolované.

Zahrada

Dům

Zařízení