O webu

Pro začátečníky a zkušené zahradníky se naše stránka může stát zdrojem dalších znalostí o pěstování zeleniny, ovoce, bobulí, okrasných rostlin, krajinářství, domácích kutilství v zemi. Všechny informace jsou umístěny ve speciálně vytvořených nadpisech.

Kategorie - terénní úpravy

Tato část obsahuje články s doporučeními a mistrovskými kurzy o nezávislé organizaci krajinného designu lokality. Z vybraného materiálu se čtenář naučí, jak si vybrat správné okrasné rostliny, vytvářet originální kompozice z vytrvalých a jednoletých květin. Naučte se, jak si vyrobit vlastní květinové záhony z různých materiálů vlastními rukama, vytyčit cesty, vytvořit útulná místa odpočinku, vyzdobit místo svislými víceúrovňovými postelemi.

Sekce obsahuje články o výrobě rybníků, altánů, teras, dětských hřišť. Naši autoři vám pomohou vyzdobit vaši zahradu a zeleninovou zahradu kamennými, dřevěnými a plastovými figurkami a správně uspořádat prostor vašeho webu.

Kategorie - Zahradní a zeleninová zahrada

V sekci „Zahrada a zeleninová zahrada“ můžete získat odpovědi na své otázky týkající se pěstování zeleniny, bobulí a ovoce ve správně uspořádaných záhonech. Články pojednávají o otázkách výběru semenného materiálu, přípravě půdy, načasování pěstování zeleniny na otevřených záhonech, pravidlech péče o rostliny a sklizni.

Zde se dozvíte o zvláštnostech pěstování zeleniny, bobulí, ovoce, květin. Zemědělští experti dávají doporučení ohledně výběru odrůd pro regiony s obtížným drsným podnebím. V této sekci čtenáři najdou články o využití moderních technologií pro pěstování zeleniny a bobulovin v chatkách k získání dobré úrody.

Nadpis „Zahrada a zeleninová zahrada“ na webu ivilla-cs.decorexpro.com/ je největší, protože obsahuje nejen články o zelenině, ovoci a bobulích, ale také poskytuje rozsáhlé informace o výběru, pravidlech výsadby, reprodukci a péči o různé vytrvalé a roční květiny, dekorativní keře.

Série článků je věnována organizaci zeleninových zahrad podle Lyadova, Kurdyumova, Mitlidera. Z předloženého materiálu se čtenář dozví o chorobách a škůdcích rostlin, metodách kontroly, pravidlech střídání plodin a spoustě dalších užitečných informací.

Nadpis - Udělejte to sami

V článcích této části se lidoví řemeslníci dělí o své zkušenosti a doporučují vytváření pohodlných životních podmínek v zemi. To je správná organizace individuálního zásobování vodou, výstavba kanalizace, samostatná instalace topných systémů, pokládání dlažebních desek vlastními rukama, stavba stacionárních grilování, grilování, přístavby, skleníky, skleníky.

Po pečlivém přečtení poskytnutého materiálu a zakoupení potřebných komponent bude každý muž schopen samostatně vybavit svůj malý venkovský dům pro celoroční pohodlné bydlení, organizovat pravidelné zavlažování zahrady a zeleninové zahrady, naučit se pěstovat vysoce kvalitní sazenice a dokonce si otevřel vlastní firmu a prodával ji.

Kategorie - Vybavení domácnosti

Články o pravidlech pro výběr topných systémů, úsporných topných zařízení, instalace kotlů, organizace pravidelného zásobování teplou vodou v domě. Web obsahuje řadu článků o organizaci individuálního zásobování vodou, dodávkou tepla, elektřiny, které umožňují ulehčit život letní rezidenty bez ohledu na provoz dálnic centralizované komunikace.

Nadpis videa

Výběr videí na různá témata pomůže návštěvníkům stránek lépe porozumět problémům, které je zajímají, viz ilustrativní příklady originálních řemesel pro organizaci krajinného designu místa, uspořádání vysokých záhonů, instalaci zavlažovacích systémů a úspěšné pěstování květin a zeleniny.

Video pomůže řemeslníkům vyrábět originální nástroje pro práci na zahradě a na zahradě a dělat mnoho zajímavých věcí vlastními rukama.

Zahrada

Dům

Zařízení